TwitterFacebook
Mācību centrs LAIPA
Profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde, reģ.Nr.3360802287
FacebookTwitter

ESF kurss: "Pacientu datu aizsardzības aktuālie jautājumi"

Sākuma datums 2. novembris
Norises vieta Tiešsaiste!
Lektori Arnis Puksts Deniss Čalovskis

Pieteikties

Informācijas tehnoloģiju drošības pamati

Sākuma datums 17. novembris
Norises vieta Klātiene/Tiešsaiste!
Lektors Arnis Puksts

Pieteikties

Unikāla iespēja - hibrīds kurss!

Izmanto iespēju absolūti elastīgi plānot savu laiku!!!

Uzmanību! Ņemot vērā īpašo situāciju un pieprasījumu, esam izveidojuši iespēju veikt hibrīdu apmācību, proti: KLĀTIENE un TIEŠSAISTE vienlaicīgi!

Tātad, ja kādu dienu netiec klātienē - esi tiešsaistē! Vai otrādi - ja kādu dienu vēlies būt klātienē (piemēram, uz praktisko darbu) - nāc klātienē.

Vari arī visu kursu būt klātienē vai tiešsaistē - pēc savas izvēles! Iegūtās zināšanas - pilnīgi identiskas!!!

Pieejams katras mācību dienas video ieraksts - gan klātienes, gan tiešsaistes kursantiem!

Nāc mācīties!

Apmācam skolotājus un pasniedzējus!

Image

Mēs, SIA mcLAIPA, piedalāmies Valsts izglītības satura centra vadītajā ESF projektā "Profesionālās izglītības iestāžu efektīva pārvaldība un personāla kompetences pilnveide" (projekts Nr. 8.5.3.0/16/I/001), tiešsaistē nodrošinot profesionālās kompetences pilnveides kursa “Video rīku un video materiālu izmantošana attālināto mācību procesā” apmācību norisi.

No 18.maija līdz jaunā mācību gada sākumam 175 mācībspēki no dažādām Latvijas profesionālās izglītības iestādēm lektora Arņa Puksta vadībā gūst zināšanas un prasmes izveidot video materiālus, lai attālināto mācību procesu padarītu daudzveidīgāku!

Pateicamies atsaucīgajiem kursu dalībniekiem par sadarbību un priecājamies sniegt savu ieguldījumu Latvijas izglītības procesa attīstībā!

 

 

Informācijas drošības un personas datu aizsardzības instruktāža

Šā gada 18Image.maijā, piedāvājam kursu - Informācijas drošības un personas datu aizsardzības pamatu apgūšanai. Jūsu organizācijai ir iespēja mācīties pie viena no zinošākajiem speciālistiem ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi apmācību vadīšānā, Arni Pukstu. Šobrīd, kad ekonomiskās krīzes apstākļos, kiberunoziedznieki ir sevišķi aktīvi, tieši kvalitatīva un savalaicīga darbinieku apmācība mazina riskus organizācijas informācijas drošībai un veiktajai personas datu apstrādei!

Informācijas drošības pamati jau 12.maijā

Aicinām pieteikties uz prakses un teorijas sinerģiju - unikālo Informācijas drošības pamatu kursu! Ja esi datu aizsardzības speciālists vai jurists, kam ikdienā jādarbojas ar informācijas tehnoloģijām - Tev vienkārši te jābūt!

Tiekamies!

Jauni kursi un citi pakalpojumi

Aprīļa mēneša jaunumi:

 • Piedāvājam aktuālu kursu tiem, kuri šogad beidz 12 klasi - uzturēt gatavību centralizētajam eksāmenam angļu valodā! Šajos apstākļos tas ir īpaši būtiski, jo eksāmens kaut kad jebkurā gadījumā būs jāliek! Tādēļ, mūsu piedāvājumā ir gan kurss šarmantas un zinošas skolotājas vadībā, gan arī pilnībā individuālas apmācības. Vairāk informācijas šeit!
 • Unikālais datu aizsardzības eksperta Arņa Puksta sagatavotais informācijas drošības un IT pamata kurss pārceļas uz kibertelpu un tādējādi šobrīd tiek aptverta visa Latvija! Pēc šī kursa Jūs ne tikai spēsiet komunicēt ar IT personālu viņiem saprotamā valodā (un saprast arī viņu paudumu), bet arī modelēt un pārvaldīt riskus un gūt pārliecību, ka informācijas drošība ir Jūsu vadīts process, nevis nejaušība! Vairāk informācijas - šeit!
 • Tā kā no semināru apmeklētājiem ir bijuši jautājumi par palīdzību sakārtot veiktās personas datu apstrādes, jo īpaši palīdzēt ar mājas lapas novērtējumu, piedāvājam attiecīgos pakalpojumus, proti, pilna palīdzība sakārtot vai izvērtēt visu organizācijas veikto personas datu apstrādi. Vairāk informācijas par sniegtajiem pakalpojumiem - šeit.
 • Turpinam arī nelielos noderīgos praktikumus - turpmāk tie būs reizi divās nedēļās. Tuvākais - jau 17.aprīlī! Vairāk informācijas šeit.
 • Esam pilnībā elastīgi un sniedzam arī individualizētus apmācību pakalpojumus attālināti vai ierodoties klātienē pie Jums (protams, ievērojot visus būtiskos epidemiloģiskās drošības Imagepasākumus).

Un, protams, mēs turpinām katras piektdienas tradīciju - īsu live video par aktuālajām informācijas drošības lietām un ievadu personas datu aizsardzībā! Tas mūsu Facebook vietnē, laipni lūgti piesekoties! ;)

Būsim priecīgi atbildēt uz jebkuriem jautājumiem - tos uzdot variet sūtot uz epastu info@mclaipa.lv vai zvanot - vispārīgos jautājumos tālrunis 26316197, jautājumos par datu aizsardzību - 29235250.

Attālinātās mācības startētas

Mēdz teikt, kImagea "pirmie kucēni esot jāslīcina", bet attiecībā uz attālinātajām apmācībām M/C LAIPA izpildījumā, minētā tēze nav patiesa. Paldies klausītājiem un lektoriem par pirmo aktualitāšu semināru. Pamazām sarežģīsim izmantotos līdzekļus un kursa saturu. Neļausim situācijai noteikt kas mēs esam un ko mums darīt!

Nākošās apmācības - tiešsaistes praktikums par šifrēšanas līdzekļu izmantošanu - jau šā gada 27.martā plkst. 12:00!!!

Nāc mācīties!!!

Mēs kopā esam nokļuvuši jaunā situācijā! Situācijā, kurā neviens no mums nekad nav bijis. Apkārt valda neziņa un neliela panika, mūsu ierastais dzīves ritms ir mainīts....Bet! Labākais veids kā pavadīt šo laiku ir - pavadīt to maksimāli lietderīgi! Tādēļ mācību centrs LAIPA no 2020.gada 24.marta uzsāk attālinātas TIEŠSAISTES REŽĪMA apmācības! Neatkarīgi no tā, kur esi - mājās, darbā vai ceļā, Tev vajadzīgs ir tikai un vienīgi Internet pieslēgums un dators!!! Karantīnas ierobežojumi kaut kad beigsies, pavadi laiku lietderīgi - NĀC MĀCĪTIES!!!

Pirmais izlaidums - Informācijas tehnoloģiju drošības pamatu grupai

28.februārī 10 kuImagersanti sekmīgi nokārtoja eksāmenu, pierādot, ka informācijas tehnoloģijas pārzināt ir pa spēkam arī cilvēkiem ar juridisko izglītību.

Apsveicam visus kursantus ar iegūtajām zināšanām un novēlam panākumus zināšanu pielietošanai praksē!

Nākošais Informācijas tehnoloģiju drošības pamatu kurss - jau 18.martā!

Datu aizsardzības aktualitātes - jau 2020.gada 13.martā!

Mācību centrs mcLAIPA piedāvā 5 akadēmisko stundu semināru - Fizisko personu datu aizsardzības aktualitātes, kura laikā koncentrētā veidā tiks sniegta informācija par:

  • Secinājumiem, kādi radušies, vērtējot uzraudzības iestāžu rīcību un piemērotos sodus;
  • Uzraudzības iestāžu plāni - kam jāgatavojas pārziņiem;
  • Tendencēm, kuras liecina par VDAR formālu ("ķeksīša") ieviešanu un iespējamiem riskiem pārbaudes gadījumā;
  • Tuvākā laikā sagaidāmajiem izaicinājumiem un riskiem, tajā skaitā, tehnoloģiskajiem, un ieteikumiem kā tos vadīt;
  • Datu apstrādes problemātiku - identificēt datu apstrādes nolūkus un datu apstrādē iesaistītos subjektus, to statusus un datu plūsmas;
  • Un, protams, tiks sniegtas arī atbildes uz jautājumiem!

Tuvākais norises datums Rīgā: 2020.gada 13.martā, plkst. 9:30. Vieta: Sporta ielā 2.

Lektori: Datu valsts inspekcijas vadītāja līdz 2019.gadam, Daiga Avdejanova un Sertificēts personas datu aizsardzības speciālists (praktizē kopš 2009.gada), Latvijas Sertificēto personas datu aizsardzības speciālistu asociācijas dibinātājs un valdes līdzpriekšsēdētājs Arnis Puksts!

Informācija par semināru: info@mclaipa.lv; tālrunis 26316197

Pieteikties!

Izvēlies un piesakies!

Mācību centra "Laipa" tuvāko kursu saraksts

ESF kurss: "Pacientu datu aizsardzības aktuālie jautājumi"

Sākuma datums 2. novembris
Norises vieta Tiešsaiste!

Pieteikties

Informācijas tehnoloģiju drošības pamati

Sākuma datums 17. novembris
Norises vieta Klātiene/Tiešsaiste!

Pieteikties