TwitterFacebook
Mācību centrs LAIPA
Profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde, reģ.Nr.3360802287
FacebookTwitter

Datu aizsardzības aktualitātes

Sākuma datums 16. decembris
Norises vieta Tiešsaiste!
Lektors

Pieteikties

Unikāla iespēja - hibrīds kurss!

Izmanto iespēju absolūti elastīgi plānot savu laiku!!!

Uzmanību! Ņemot vērā īpašo situāciju un pieprasījumu, esam izveidojuši iespēju veikt hibrīdu apmācību, proti: KLĀTIENE un TIEŠSAISTE vienlaicīgi!

Tātad, ja kādu dienu netiec klātienē - esi tiešsaistē! Vai otrādi - ja kādu dienu vēlies būt klātienē (piemēram, uz praktisko darbu) - nāc klātienē.

Vari arī visu kursu būt klātienē vai tiešsaistē - pēc savas izvēles! Iegūtās zināšanas - pilnīgi identiskas!!!

Pieejams katras mācību dienas video ieraksts - gan klātienes, gan tiešsaistes kursantiem!

Nāc mācīties!

Apmācam skolotājus un pasniedzējus!

Image

Mēs, SIA mcLAIPA, piedalāmies Valsts izglītības satura centra vadītajā ESF projektā "Profesionālās izglītības iestāžu efektīva pārvaldība un personāla kompetences pilnveide" (projekts Nr. 8.5.3.0/16/I/001), tiešsaistē nodrošinot profesionālās kompetences pilnveides kursa “Video rīku un video materiālu izmantošana attālināto mācību procesā” apmācību norisi.

No 18.maija līdz jaunā mācību gada sākumam 175 mācībspēki no dažādām Latvijas profesionālās izglītības iestādēm lektora Arņa Puksta vadībā gūst zināšanas un prasmes izveidot video materiālus, lai attālināto mācību procesu padarītu daudzveidīgāku!

Pateicamies atsaucīgajiem kursu dalībniekiem par sadarbību un priecājamies sniegt savu ieguldījumu Latvijas izglītības procesa attīstībā!

 

 

Informācijas drošības pamati jau 12.maijā

Aicinām pieteikties uz prakses un teorijas sinerģiju - unikālo Informācijas drošības pamatu kursu! Ja esi datu aizsardzības speciālists vai jurists, kam ikdienā jādarbojas ar informācijas tehnoloģijām - Tev vienkārši te jābūt!

Tiekamies!

Attālinātās mācības startētas

Mēdz teikt, kImagea "pirmie kucēni esot jāslīcina", bet attiecībā uz attālinātajām apmācībām M/C LAIPA izpildījumā, minētā tēze nav patiesa. Paldies klausītājiem un lektoriem par pirmo aktualitāšu semināru. Pamazām sarežģīsim izmantotos līdzekļus un kursa saturu. Neļausim situācijai noteikt kas mēs esam un ko mums darīt!

Nākošās apmācības - tiešsaistes praktikums par šifrēšanas līdzekļu izmantošanu - jau šā gada 27.martā plkst. 12:00!!!

Nāc mācīties!!!

Mēs kopā esam nokļuvuši jaunā situācijā! Situācijā, kurā neviens no mums nekad nav bijis. Apkārt valda neziņa un neliela panika, mūsu ierastais dzīves ritms ir mainīts....Bet! Labākais veids kā pavadīt šo laiku ir - pavadīt to maksimāli lietderīgi! Tādēļ mācību centrs LAIPA no 2020.gada 24.marta uzsāk attālinātas TIEŠSAISTES REŽĪMA apmācības! Neatkarīgi no tā, kur esi - mājās, darbā vai ceļā, Tev vajadzīgs ir tikai un vienīgi Internet pieslēgums un dators!!! Karantīnas ierobežojumi kaut kad beigsies, pavadi laiku lietderīgi - NĀC MĀCĪTIES!!!

Pirmais izlaidums - Informācijas tehnoloģiju drošības pamatu grupai

28.februārī 10 kuImagersanti sekmīgi nokārtoja eksāmenu, pierādot, ka informācijas tehnoloģijas pārzināt ir pa spēkam arī cilvēkiem ar juridisko izglītību.

Apsveicam visus kursantus ar iegūtajām zināšanām un novēlam panākumus zināšanu pielietošanai praksē!

Nākošais Informācijas tehnoloģiju drošības pamatu kurss - jau 18.martā!

Paldies semināra apmeklētājiem!

Paldies visiem lieliskajiem semināra "Fizisko personu datu aizsardzības aktualitātes" dalībniekiem! Nākošais jau martā, tiekamies (informācija par norisi un pieteikšanos sekos)!

Izvēlies un piesakies!

Mācību centra "Laipa" tuvāko kursu saraksts

Datu aizsardzības aktualitātes

Sākuma datums 16. decembris
Norises vieta Tiešsaiste!

Pieteikties