TwitterFacebook
Mācību centrs LAIPA
Profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde, reģ.Nr.3360802287
FacebookTwitter

Personas datu aizsardzības un informācijas drošības instruktāža

Sākuma datums: 18.maijs
Norises vieta: Tiešsaiste
Kursa apjoms: 5 akadēmiskās stundas
Cena bez PVN: EUR 55.00
Cena ar PVN: EUR 66.55

Lektori

Kursa apraksts

Informācijas drošība un personas datu aizsardzība ir jēdzieni, kuru izpratne ir vismaz 80% no ikvienas organizācijas veiksmes stāsta! Organizācijā var būt labākie informācijas drošības risinājumi, lieliskākie personas datu aizsardzības speciālisti, bet - bez darbinieku pilnvērtīgas izpratnes par to, kas ir personas datu aizsardzība un kāda ir informācijas drošības nozīme organizācijas eksistencei, tie ir tikai tehniski risinājumi un dokumenti. Cilvēka rīcība - darbība vai bezdarbība - ikvienu notikumu var padarīt gan par atdarināšanas vērtu paraugu, gan arī par šķērsli organizācijas pastāvēšanai.

Pasniedzējs ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi informācijas drošības un personas datu aizsardzības Jūsu organizācijai novadīs pamata kursu, kura pēdējā daļa ir, attiecīgi pielāgojama ikvienai specifiskai jomai, kurā darbojas konkrētā organizācija.

Kursa ilgums - 5 akadēmiskās stundas.

Saturs - Personas datu aizsardzības pamati, pārziņa pienākumi; informācijas drošības nodrošināšana un apdraudējumi realizēt datu aizsardzību pēc noklusējuma un dizaina; aktuālie riska faktori informācijas drošības un personas datu aizsardzības prasību ievērošanai; individualizēti, konkrētai organizācijai specifiski jautājumi...

Kurss notiek tiešsaistē un pēc kursa ikvienam kursantam ir pieejams kursa video ieraksts!

!NB - piedāvājam  arī individualizētus risinājumus, elastīgi saskaņojot laiku, un, ievērojot visus drošības pasākumus, arī vietu, tajā skaitā, nodrošinot klātienes apmācības. Par individualizētiem risinājumiem interesēties rakstot uz info@mclaipa.lv vai zvanot pa tālruni 26316197.

Paredzētais nodarbību grafiks

maijs 2020

18. maijs 11:00 15:00
Personas datu un informācijas aizsardzība